Interfejs Apogee ONE MAC

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9823
  • Producent: APOGEE
  • Dostępność: Mało Mało
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 1 770,00 zł 1 680,00 zł / szt.
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Apogee ONE

Interfejs muzyczny USB i mikrofon dla komputerów Mac

ONE to kieszonkowy interfejs muzyczny cechujący się doskonałą jakością dźwięku, dzięki której firma Apogee Electronics stała się znana na całym świecie i zdobyła wiele prestiżowych nagród. Zaprojektowany by bez żadnych problemów współpracować z oprogramowaniem firmy Apple GarageBand, Logic, Final Cut, lub każdą inną aplikacją zgodną z interfejsem API Core Audio, interfejs ONE umożliwia Ci tworzenie profesjonalnych nagrań praktycznie wszędzie.

Z ONE, możesz nagrywać pojedynczy kanał audio używając do tego celu specjalnie dostrojonego wbudowanego kondensatorowego, wejścia na instrument zewnętrzny taki jak gitara, bas czy instrument klawiszowy, lub światowej klasy wejścia przedwzmacniacza mikrofonowego. Słuchanie muzyki przy pomocy ONE jest także całkowicie nowym doświadczeniem. Słuchaj swoich nagrań lub utworów z biblioteki iTunes przez wyjście stereo ONE, które charakteryzuje się niesamowitą jakością i czystością dźwięku. Poznaj zupełnie nowy wymiar dźwięku.

ONE jest produktem Apogee Instruments, a więc cechuje go legendarna jakość dźwięku za niewyobrażalnie niską cenę.

Jeśli kiedykolwiek byliście w komercyjnym studiu nagraniowym, bardzo możliwe, że widzieliście tam sprzęt Apogee. A jeśli nawet nie, to coś musiało kiedyś obić się Wam o uszy. Produkty Apogee Instruments są najczęściej wybieranymi produktami przez profesjonalistów na całym świecie zajmujących się rejestrowaniem dźwięku. Ponadto, produkty Apogee już przez przeszło dwadzieścia lat wyznaczają standardy branżowe. Interfejs ONE to legendarna jakość Apogee dostępna teraz w przenośnym urządzeniu małej wielkości za najniższą cenę w historii.

Zabierz ONE ze sobą gdziekolwiek

ONE zasilany jest przez port USB w Twoim komputerze Mac i oferuje nieskazitelnie czysty 24 bitowy dźwięk z częstotliwością próbkowania 44,1 kHz lub 48 kHz.. ONE zajmuje trochę więcej miejsca niż iPhone. Dzięki temu bardzo łatwo jest go przewozić oraz nagrywać i występować na żywo w sposób bardzo profesjonalny wszędzie tam, gdzie poniesie Cię muzyka.

Wbudowany mikrofon:

Technologia Tuned Aperture Microphone™

W przeciwieństwie do innych interfejsów tej klasy, ONE wyposażony w wewnętrzny referencyjny mikrofon kondensatorowy który został specjalnie dostrojony przez profesjonalnych inżynierów dźwięku, którzy tworzyli technologię Tuned Aperture Microphone™ Apogee Instruments. ONE ze swoim specjalnym wbudowanym mikrofonem i opcjonalnym stojakiem z uchwytem na mikrofon jest doskonałym przenośnym rozwiązaniem do rejestrowania dźwięku o szeregu zastosowań. Na przykład możesz z niego skorzystać, gdy chcesz uwiecznić swoje pomysły, nagrać demo muzyczne wysokiej jakości. Możesz także używać go podczas Twoich prób, nagrywania podkastów, wykładów, wywiadów.

Wybierz mikrofon:

Światowej klasy przedwzmacniacz mikrofonowy

Dla tych, którzy wolą brzmienie swojego ulubionego mikrofonu, ONE oferuje światowej klasy przedwzmacniacz mikrofonowy z zasilaniem fantowym i wzmocnieniem w zakresie od +10 do 65 dB. Przedwzmacniacz ONE oparty o wielokrotnie nagradzane przedwzmacniacze mikrofonowe Apogee znane z Ensemble i Duet, i jest sterowany cyfrowo przez pokrętło sterowania. Poziom wzmocnienia można ustawić w oprogramowaniu Apogee Maestro, lub przy pomocy panelu sterowania dźwięku i MIDI Twojego Maca.

Gitary, gitary basowe i instrumenty klawiszowe:

Wejście na instrument zewnętrzny

Wystarczy podłączyć jakikolwiek instrument do wejścia na instrument zewnętrzny interfejsu ONE i od razu zacząć grać. Urządzenie doskonale nadaje się do podłączenia gitar, gitar basowych i instrumentów klawiszowych. Wejście na instrument zewnętrzny ONE posiada wyjątkowo niski poziom szumów i przesyła sygnał dźwiękowy bez zakłóceń, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie do nagrywania i występów na żywo z Twoim komputerem Mac.

Słuchawki lub głośniki:

Wyjście stereo jakości studio nagrań

Odsłuchuj swoje nagranie w najczystszej postaci i na nowo odkryj bibliotekę iTunes korzystając z wejścia stereo niepowtarzalnej jakości. Sterowane przy pomocy pokrętła, wyjście jack 1/8" interfejsu ONE na przedzie urządzenia umożliwia podłączenie zarówno słuchawek jak i głośników aktywnych.

Sterowanie dotykowe interfejsem ONE: Wielofunkcyjne pokrętło

Wszystkie funkcje interfejsu ONE mogą zostać wybrane i być regulowane jedynie przy pomocy kliknięcia i obrotu pokrętła. Pokrętło interfejsu ONE umożliwia bezpośredni dostęp do specjalnie dostrojonego mikrofonu w obudowie, mikrofonu zewnętrznego, instrumentu zewnętrznego oraz sterowanie poziomem głośności i wzmocnienia. Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu. Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.

Podłącz się z łatwością: kabel typu breakout do mikrofonu i instrumentu zewnętrznego

Interfejs ONE wyposażony został w kabel typu break out do podłączenia instrumentu zewnętrznego i mikrofonu. Kabel został zaprojektowany w ten sposób by zminimalizować przestrzeń jaką zajmuje urządzenie oraz zmaksymalizować łatwość użycia i walory estetyczne. Kabel ten zapewnia bardzo wysokiej jakości połączenia między interfejsem ONE a instrumentem lub mikrofonem i jest bardzo trwały.

Komponuj muzykę na Twoim Macu

Podobnie jak Duet czy Ensemble Apogee Instruments, interfejsu ONE można używać z oprogramowaniem GarageBand, Logic i Final Cut firmy Apple. Sprawia to, że rozpoczęcie pracy i zmiana jakichkolwiek ustawień jest dziecinnie proste. Połączenie ze sobą interfejsu ONE, komputera typu Mac i oprogramowania Apple do tworzenia muzyki to najbardziej wydajna i zarazem najprostsza w konfiguracji stacja robocza do obróbki dźwięku. Nigdy wcześniej profesjonalna obróbka dźwięku nie była tak prosta i dostępna w tak przystępnej cenie.

Apogee. Pokochasz to brzmienie