Roland TD-11KV V-DRUMS SERIA V-COMPACT

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 2020
 • Producent: Roland
 • Waga: 22 kg
 • Dostępność: Mało Mało
  Czas realizacji: 48h
 • szt.
 • 5 643,00 zł / szt.
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

Roland TD-11KV V-Drums to kolejny profesjonalny instrument muzyczny, wyprodukowany przed znaną na całym świecie firmę Roland. Perkusja ta, należy do perkusji elektronicznych, i składa się z zestawu z ramą. Dzięki tej perkusji możesz w prosty sposób nauczyć się profesjonalnej gry i sprawiać, iż słuchacze zakochają się w tym, co masz im do przekazania. Perkusja TD-11K V V-Drums świetnie nadaje się dla początkujących muzyków, jak również dla tych, którzy z muzyką mają wiele do czynienia. Wiele zaawansowanych funkcji, pozwala uzyskać wspaniałe efekty brzmieniowe, które zaskoczą słuchaczy w pozytywny sposób.

 

Poszukujesz profesjonalnego sprzętu, perkusyjnego, ale nie chcesz wydać więcej niż sześć tysięcy złotych. Dziś już możesz spełnić swoje marzenie. Roland jest jedną z firm, która zajmuje się produkcją urządzeń perkusyjnych. Jednym z hitów, tego producenta jest perkusja Roland TD-11 K i uważana jest za jeden z instrumentów, który idealnie nadaje się dla początkujących perkusistów. Urządzenie to, idealnie nadaje się do nauki gry na perkusji, a dodatkowo perkusja ta, umożliwia rozszerzenie funkcji o dodatkowe, bardziej rozbudowane. Zabawa na tym, instrumencie, sprawia, że masz ochotę na ciągłe doskonalenie swoich technik, a dodatkowo możesz być pewien, że grasz na instrumencie najwyższej klasy. Jeśli jednak chciałbyś kupić sprzęt, dla bardziej doświadczonego perkusisty, idealnie nadaje się do tego Roland TD-11 KV.

Kompaktowe i Przystępne Zestawy V-Drums Wzmocnione przez SuperNATURAL
Aby sprostać coraz wyższym wymaganym stawianym produktom wejściowego poziomu, seria V-Compact została zaktualizowana o wsparty przez SuperNATURAL moduł TD-11. Niesłychanie ekspresyjne i naturalne brzmienia oraz nowo zainstalowane utwory podkładowe, a także funkcja USB zapewniają wydajny zestaw narzędzi zarówno dla koncertujących muzyków jak i dopiero uczących się.

    Nowa technologia wykrywania uderzeń w połączeniu z "Modelowaniem Behawioralnym" zapewniają kompletne i naturalne poczucie gry na perkusji
    Ekspresyjna i zróżnicowana biblioteka brzmień obejmująca szeroki zakres stylów muzycznych dla występów i ćwiczeń
    Profesjonalnie nagrane utwory podkładowe, idealne dla ćwiczeń i występów w pojedynkę
    Funkcja COACH pomagająca efektywnie rozwijać swoje umiejętności gry w domu, w szkole lub w dowolnym miejscu prób i rozgrzewek
    Olbrzymi LCD i prosty interfejs użytkownika dla łatwego operowania
    Funkcja USB rozszerzona o bezpośrednie podłączanie do komputera oraz możliwość archiwizowania danych i odtwarzanie zewnętrznych utworów audio
    Kompaktowa i solidna rama perkusyjna (opcjonalna MDS-4V) pozwala na szybki montaż i wygodny transport

TD-11KV
Wyposażone w naciągi siateczkowe V-Pady dla werbla i tomów (PDX-8/PDX-6) oraz dedykowane V-Talerze (CY-13R/CY-12C)

TD-11 Perkusyjny Moduł Brzmieniowy
Wsparty przez SuperNATURAL, nowy silnik brzmieniowy TD-11 dla wejściowego poziomu V-Drums, daje bardziej naturalne i realistyczne poczucie gry na perkusji. Jego przystępność i łatwość operowania zachęca perkusistów z każdym budżetem i o dowolnym poziomie gry do używania perkusji elektronicznej podczas lekcji, do ćwiczeń domowych i występów na żywo.
MDS-4V Rama Perkusyjna

Jest to rama perkusyjna Roland, która najefektywniej wykorzystuje przestrzeń. Stylowa i kompaktowa, MDS-4V posiada centralne, metalowe przęsło łączące, które zwiększa stabilność i niezawodność przy częstym rozkładaniu i składaniu. Nisko osadzony środek ciężkości oraz ciemna barwa zapewniają stabilność i ład wizualny.

TD-11KV    
Moduł Brzmieniowy TD-11 x 1
V-Pad (Snare, Tom3) PDX-8 x 2
V-Pad (Tom1, Tom2) PDX-6 x 2
V-Cymbal Crash CY-12C x 1
V-Cymbal Ride CY-13R x 1
Cymbal Pad CY-5 x 1
Kick Pad KD-9 x 1
Hi-Hat Kontroler FD-8 x 1
Rama Perkusyjna MDS-4V x 1 

Dodatkowe Wejścia Triggerów 1 (CRASH2)

Akcesoria Setup Guide

Szerokość 1,200 mm
Głębokość 1,100 mm
Wysokość 1,250 mm
Waga 22 kg

* Pedał stopy nie wchodzi w skład zestawów.