Tannoy Reveal 601 Active - Monitor Aktywny

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 2758
  • Producent: Tannoy
  • Waga: 5 kg
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność Zapytaj o dostępność
    Czas realizacji: 24 h
  • szt.
  • 547,00 zł / szt.
  • Oblicz

Dwudrożne monitory bliskiego pola, Woofer 6.5”, Tweeter 1”, 90W, 60Hz - 30kHz 
Cena za parę

Tannoy Reveal 601 Active

Reveal 601A to najnowsze aktywne monitory bliskiego pola. Wyposażone są w 6,5” głośnik LF/MF oraz jedno calowy tweeter. Głośnik nisko-średnio tonowy posiada bardzo niskie zniekształcenia, dzięki czemu dostarcza bardzo naturalną i wyrównaną charakterystykę częstotliwościową. Tweeter z kolei zamyka zakres częstotliwości aż przy 30kHz, co znacznie poprawia kontrolę fazy, wyraźnie zmniejsza zniekształcenia, wyrównuje strukturę harmoniczną dźwięku i stabilizuje obraz stereo zapewniając większą kontrolę podczas mixu.
Obudowa REVEAL 601A wykonana jest z gęstej płyty MDF. Sztywna konstrukcja odporna na drgania, minimalizuje „koloryzowanie” dźwięku i zapewnia zwarte i szybkie przetwarzanie niskich częstotliwości.

Zakrzywione krawędzie przedniej ścianki pomagają wyeliminować dyfrakcję fal, a umieszczony bass reflex z przodu głośnika eliminuje problemy z nadmiernym wzbudzaniem się niskich częstotliwości. Nowa eliptyczna szczelina na głośnik wysokotonowy została również zoptymalizowana do kontrolowania kierunkowości wysokich częstotliwości minimalizując dyfrakcję. Monitory bliskiego pola Tannoy Reveal stały się charakterystycznym i rozpoznawalnym elementem profesjonalnych studiów nagraniowych jak i domowych studiów projektowych na całym świecie. 

Więc, gdy budujesz swoje studio i potrzebujesz aktywnych monitorów o nie dużych gabarytach i w bardzo rozsądnej cenie, ale również zależy Ci na jakości dźwięku to powinieneś wybrać nowe odsłuchy Tannoy Reveal 601A.

Zbudowane w najwyższym standardzie, zresztą tak jak wszystkie monitory z nowej serii Reveal, 601A są bardzo wydajnymi i dokładnymi odsłuchami zamkniętymi w kompaktowej obudowie, które zadowolą nawet najbardziej wymagających profesjonalnych użytkowników.

Monitory Reveal 601A powstały w wyniku wieloletniego doświadczenia firmy Tannoy przy konstruowaniu referencyjnych monitorów studyjnych linii Reveal oraz Precission.
Wzamcniacz mocy - 90W
6.5” (130mm) głośnik nisko- średniotonowy i 1” (30mm) tweeter przenoszą częstotliwości od 63Hz do 30kHz
Rzeźbiona i sztywna konstrukcja przedniej ścianki minimalizuje dyfrakcję.
Monitory przeznaczone są do małych pomieszczeń, gdzie odległość do źródła dźwięku jest niewielka. Bass reflex umieszczony z przodu monitora niweluje wzbudzanie się niskich częstotliwości zwłaszcza, gdy zaraz za monitorem znajduje się np. ściana.
W głośniku wysokotonowym zastosowano technologię Wideband, dzięki której zakres częstotliwości został rozszerzony aż do 30kHz, co z kolei znacznie poprawia kontrolę fazy.
Wskaźnik LED pokazuje stan zasilania.
Na tylnym panelu znajduje się przełącznik wzmocnienia głośnika wysokotonowego + 1.5 / 0 / -1.5dB oraz główne pokrętło głośności.
Wejścia: zbalansowany XLR i niezbalansowany Jack.