Novox FREE PRO H1 Zestaw bezprzewodowy

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 12539
  • Producent: Novox
  • Waga: 1.1 kg
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 375,00 zł
  • Oblicz

 

NovoxFREE PRO H1

NOVOX FREE PRO to nowa seria zestawów bezprzewodowych UHF PLL z możliwością swobodnej zmiany pasma. Już teraz każdy użytkownik może ustawić sobie dowolną częstotliwość, która pracuje stabilnie i nie jest podatna na jakiekolwiek zakłócenia typu LTE, WIFI, Bluetooth.

Cała seria FREE PRO pracuje w zakresie 630-668 MHz przy zachowaniu obowiązującego prawa ( zgodnie z wytycznymi Urzędu Komunikacji Elektronicznej )*.

Następnym ważnym elementem jest to, iż każdy zestaw posiada aż 10 grup , a każda z nich od 23 do 32 kanałów, co wyróżnia tą serie na tle konkurencji.

 

Następnym ważnym elementem jest to, iż każdy zestaw posiada aż 10 grup ( PRO H1, PRO H2)( 9 grup PRO H4) , a każda z nich od 23 do 32 kanałów, co wyróżnia tą serie na tle konkurencji.

W każdym zestawie odbiornik jest wyposażony w diodę RF, AF aby informować o pracy sygnału. Dla wszystkich używających różnych przewodów producent wyposażył go również w wyjście sygnału JACK oraz w XLR. Na płycie głównej jest umieszczony wyświetlacz informujący o paśmie, grupie oraz kanale. Obsługa zmiany pasma jest bardzo prosta za pomocą przycisku IR.

Dodatkowo odbiornik posiada osobny potencjometr od poziomu sygnału oraz JOG/SET do wyboru grupy lub kanału z pasmem.

Specyfikacja:

Obudowa: wykonana solidnie do pracy w trudnych warunkach
Pasmo: 630-668 MHz UHF
Pasmo przenoszenia – 40 Hz- 18kHz
Mikrofon: dynamiczny
Zasilanie nadajnika : bateria 2 x 1,5V, typ AA
Zasilanie odbiornika : 240 V AC, 50/60 Hz
Wymiary ( Box ) : 38cm x 31,5cm x 7 cm
Waga brutto: 1,1 kg

Każdy nadajnik również posiada bardzo przemyślane rozwiązania. Mikrofony do ręki są wyposażone w łatwo czytelny wyświetlacz, na którym jest informacja o :

pasmo MHz
poziom sygnału RF
poziom baterii

Wszystkie systemy bezprzewodowe są w bardzo poręcznej walizce, w której znajdziemy:

odbiornik
antena odbiornika BNC
nadajnik: mikrofon do ręki
przewód jack-jack
zasilacz

Kolejną satysfakcjonującą cechą jest jakość dźwięku oraz zasięg. Każdy może liczyć na wysoką dynamikę i bardzo dobre parametry. Wszyscy, którzy chcą pracować mobilnie mogą bez problemu używać tej serii do 100 m.