Yamaha CLP-625 WH

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 11529
 • Producent: Yamaha
 • Waga: 43 kg
 • Dostępność: Zapytaj o dostępność Zapytaj o dostępność
  Czas realizacji: 24h
 • szt.
 • 5 399,00 zł / szt.
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

 


CLP-625 WH

Pianino cyfrowe z serii Clavinova. To model, który umożliwia ekspresję gry na prawdziwym fortepianie. Pianino charakteryzuje zawodowe brzmienie oraz nieocenione możliwości, jak i również zastosowanie innowacyjnej technologii, aby jak najwierniej odtworzyć uczucie gry na instrumencie akustycznym. Real Grand Expression to doskonałe wyczucie klawiatury i pedałów oparte na wieloletniej tradycji. Umożliwia to muzykom osiągnięcie takiego brzmienia, jakiego można oczekiwać tylko od najlepszej jakości instrumentu.

Dzięki mechanice młotoczekowej i realistycznej akcji klawiatury na Yamaha CLP-625 gra się porównywalnie, jak na fortepianie czy pianinie akustycznym. Działanie klawiszy dostarcza nam bardzo autentycznego realizmu gry z powodu specjalnego ważenia klawiszy. W klawiaturze Graded Hammer 3 klawisze, które są odpowiedzialne za dźwięki wysokie są odpowiednio lżejsze, natomiast niskie cięższe. Dokładnie tak samo, jak ma to miejsce w przypadku pianin akustycznych, a nawet fortepianów koncertowych. Realistyczność została podkreślona za pomocą systemu trójsensorowego nadającego realistycznej dynamiki brzmienia każdego z klawiszy.

Producent Yamaha zadbał nie tylko o realistyczną mechanikę klawiatury czy brzmienie, ale również o taki pozornie detal jak powierzchnia klawiszy. Zdecydowano się na użycie specjalnego materiału syntetycznego, który wiernie imituje kość słoniową. Powierzchnia ta świetnie się prezentuje, a jednocześnie jest antypoślizgowa, czego zalety z pewnością poznamy przy dłuższej grze, gdy nieuniknione jest pocenie się dłoni.

Klawiatura to bardzo mocny punkt modelu Yamaha CLP-625. Podczas gry pragniemy przekazać wszystkie emocje do czego potrzeba odpowiednio czułej klawiatury, która jest wrażliwa na każdy muzyczny niuans i jest w stanie oddać detale brzmienia. Z stabilizatorem od Yamaha jest to możliwe dzięki specjalnie wyważonych, dłuższych klawiszach które zachowują się dokładnie tak, jak w instrumencie klawiszowym akustycznym.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury GH3 (Graded Hammer 3)
Ilość klawiszy 88, klawisze w wykończeniach Ivory i Ebony
Procesor dźwięku Yamaha CFIIIS
Liczba brzmień 10 brzmień
Polifonia 256 dźwięków
Tryby pracy klawiatury Dual i tryb gry na cztery ręce
Możliwość nagrywania 1 utwór, 2 ścieżki
Złącza USB to HOST
Wyświetlacz nie posiada
System nagłośnienia 20W x 2 (12cm x 6cm) x 2
Wymiary 135 × 84,5 × 41,4cm
Waga 43kg
Funkcja rezonansu
Pedały Damper z efektem półpedału, Sostenuto, Soft
Wejścia Headphones x 2, USB TO HOST